Historia firmy

      Firma gastronomiczna Justyna Goerick-Ostrowska rozpoczęła działalność w 1992 roku w lokalu "Baszta" w zabytkowej baszcie w ciągu murów obronnych miasta Braniewa, którą odbudowali z ruin członkowie Koła Łowieckiego "Mewa" w Braniewie. Kolejną inwestycją było otwarcie restauracji "Fantazja" w Braniewie przy ul. Kościuszki 30 z szerokim menu kuchni polskiej i europejskiej. W ciągu lat firma rozrastała się i w roku 2008 zainwestowała w zakup, renowację zabytkowego i jedynego pozostałego spichlerza w Braniewie przy ul. Portowej 6 wybudowanego w roku 1832.
      Dokonano renowacji i odbudowy budynku zabytkowego spichlerza i nadano nazwę Restauracja "Spichlerz Mariacki", ponieważ taka nazwa figuruje w aktach Konserwacji Zabytków.
Działalność gastronomiczna opiera się głównie na organizacji wesel i przyjęć okolicznościowych bankietów, chrzcin, rocznic, spotkań biznesowych, szkoleń, styp itp. w sali mogącej pomieścić 120 osób. Prowadzimy również działalność cateringową. Naszą dewizą jest indywidualne podejście do potrzeb klienta. Nie zamykamy się w sprawdzonych schematach, wciąż poszukujemy  oryginalnych rozwiązań i wychodzimy na przeciw nawet najbardziej  niekonwencjonalnym zadaniom. Staramy się je realizować z fantazją, ponieważ twierdzimy, że nasza praca to nie tylko dobre rzemiosło... To również sztuka.
      Każdej przygotowywanej przez firmę imprezie chcemy nadać indywidualny i określony charakter wizualny nie zapominając jednocześnie o najważniejszym aspekcie czyli o potrawach przygotowywanych w naszej kuchni. Dokładamy wszelkich starań aby nasze dania były najwyższej jakości i oczywiście odpowiadały gustom naszych klientów. W menu dominują potrawy kuchni polskiej i regionalnej z wpływami  kuchni europejskiej i światowej.

 

Oferta

      Restauracja “Spichlerz Mariacki“ Justyna Goerick-Ostrowska w Braniewie zaprasza do skorzystania z oferty w zakresie organizacji wesel, przyjęć rodzinnych, firmowych, komunii, chrzcin w salach odrestaurowanego zabytkowego  spichlerza portowego. Wnętrza restauracji ze starymi drewnianymi elementami  belek z domieszką starej cegły przełamanej nowoczesnym oświetleniem stwarzają wiele możliwości aranżacji charakteru wesela lub innego rodzaju przyjęcia. 
Ślub i wesele to czas szczęścia i marzeń o wspaniałym dalszym życiu Pary Młodej. Chcielibyśmy, aby pierwszy krok Młodych w "Nowe Wspólne Życie" odbył się z naszym udziałem. Pragniemy wyjść na przeciw potrzebom i życzeniom naszych klientów spełniając ich oczekiwania, pomagamy i doradzamy w organizacji wspólnego i najważniejszego przedsięwzięcia Młodej Pary, aby wspomnienia z tych pięknych chwil przeżytych wspólnie z rodziną i przyjaciółmi nigdy nie zatarły się w pamięci. 
      Do dyspozycji Gości taras zadaszony przyległy do budynku, oraz zielone i pięknie ukwiecone otoczenie budynku restauracji. 

 

Zapraszamy