Wesela

      Restauracja "Spichlerz Mariacki" Justyna Goerick-Ostrowska w Braniewie zaprasza do skorzystania z oferty w zakresie organizacji wesel, przyjęć rodzinnych, firmowych, komunii, chrzcin w salach odrestaurowanego zabytkowego spichlerza portowego. Wnętrza restauracji ze starymi drewnianymi elementami belek z domieszką starej cegły przełamanej nowoczesnym oświetleniem stwarzają wiele możliwości aranżacji charakteru wesela lub innego rodzaju przyjęcia.


      Ślub i wesele to czas szczęścia i i marzeń o wspaniałym dalszym życiu Pary Młodej. Chcielibyśmy, aby pierwszy krok Młodych w "Nowe Wspólne Życie" odbył się z naszym udziałem. Pragniemy wyjść na przeciw potrzebom i życzeniom naszych klientów spełniając ich oczekiwania, pomagamy i doradzamy w organizacji wspólnego i najważniejszego przedsięwzięcia Młodej Pary, aby wspomnienia z tych pięknych chwil przeżytych wspólnie z rodziną i przyjaciółmi nigdy nie zatarły się w pamięci. Do dyspozycji Gości taras zadaszony przyległy do budynku, oraz zielone i pięknie ukwiecone otoczenie budynku restauracji. Prowadzimy również działalność cateringową.


      Naszą dewizą jest indywidualne podejście do potrzeb klienta. Nie zamykamy się w sprawdzonych schematach, wciąż poszukujemy oryginalnych rozwiązań i wychodzimy na przeciw nawet najbardziej niekonwencjonalnym zadaniom. Staramy się je realizować z fantazją, ponieważ twierdzimy że nasza praca to nie tylko dobre rzemiosło... To również sztuka.


      Każdej przygotowywanej przez firmę imprezie chcemy nadać indywidualny i określony charakter wizualny nie zapominając jednocześnie o najważniejszym aspekcie czyli o potrawach przygotowywanych w naszej kuchni. Dokładamy wszelkich starań aby nasze dania były najwyższej jakości i oczywiście odpowiadały gustom naszych klientów. W menu dominują potrawy kuchni polskiej i regionalnej z wpływami kuchni europejskiej i światowej.